top2

Jezdíme hlavou

SAFETY FIRST – BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM!!!

Sportster Challenge je volnou jízdou na motocyklech. Nehodláme sebe ani ostatní ohrožovat, jezdíme proto ohleduplně a s respektem k ostatním! A to nejen v rámci Challenge...

Za ujetý počet kilometrů po doporučené trase získávají účastníci upomínkové předměty a dárkové poukazy. Jízda probíhá za plného provozu a na vlastní nebezpečí - proto zcela respektujte jak platné dopravní předpisy a ostatní účastníky silničního provozu, tak i zásady bezpečné jízdy na motocyklu včetně používání příslušného oblečení a bezpečnostního vybavení, jako je například homologovaná přilba.

Každý jeden jezdec se účastní Sportster Challenge na své vlastní nebezpečí a odpovědnost.

 

Nejedná se v žádném případě o závod o nejlepší umístění nebo nejkratší dosažený čas – proto jezděte, ale nezávoďte!

 

REGISTRACE:

 

Na Challenge se letos NENÍ třeba předem zaregistrovat. Přesto budeme rádi, když nám dáte předem vědět, abychom věděli, kolik čaje a kafé máme připravit – loni byla zima, letos to nebude o nic lepší ;-).

Každý motocykl musí projít základní technickou přejímkou. Stroje, jejichž stav není slučitelný s požadavky zdravého rozumu na bezpečnost jízdy (např. nesvítí, nebrzdí, má nalomená řídítka, z pneu lezou dráty apod.) nebudou přijaty do Challenge.

 

TRASA SPORTSTER CHALLENGE (2011-2013)

 

Start:    H-D PLZEŇ

Přeštice, Borovy, Vřeskovice, Roupov, Merklín, Stod, Ves Touškov, Ostrov u Stříbra, nájezd na D5 a zpět do Plzně – směr „BORSKÁ POLE“

Cíl:       H-D PLZEŇ

 

88,3km, cca 1h10min

 

ZÁZNAM O JÍZDĚ

 

Každý účastník obdrží po absolvování přejímek svůj „záznam o jízdě“. Zde je při každém průjezdu Startu/Cíle v H-D Plzeň vyznačen (zaznamenán) počet dokončených okruhů. Pokud si účastník nepřeje dále pokračovat v Challenge (např. po ujetí 4 okruhů), učiní tak oznámením této skutečnosti v prostoru startu/cíle oznámením komisaři a podpisem příslušného řádku v „záznamu jízdy“. Komisař pořídí kopii ukončeného „záznamu o jízdě“ a originál vrátí jezdci. Trofeje apod. budou potom vydávány proti předložení originálu „záznamu o jízdě“ a ověření totožnosti.

 

 

/span